دوست عزیز کمیاگر سلام،
شما میتوانید همه روزه از ساعت 9 صبح الی 19 بعد از ظهر با شماره تلفن :
02144030309 تماس حاصل نمایید و یا برای ما پیغام بگذارید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند .

تماس در تلگرام
شما میتوانید با دنبال کردن رادیو کیمیاگر؛ یا همان کیمیاپخش خودمان کیمیاکست ها و گهگاه اخبار کیمیاگرانه را در اولین فرصت در دسترس داشته باشید؛ در ضمن با کلی رهنشان های کیمیاگرانه مرام شما را برای کیمیاگر شدن تربیت میکنیم. این کانال را به کیمیاگران و کسانی که میخواهند در آینده کیمیاگر شوند و در مصاحبه ورودی کیمیاگر بدرخشند شدیدا توصیه میکنم. برای عضویت در کانال بر روی لینک زیر کلیک کنید:

تماس در اینستاگرام
صفحه اینستاگرام ما پر است از دلنوشته های کیمیاگرانه؛ سعی شده این صفحه بازتابی باشد از تمام آن چیزی که در کیمیاگرخانه؛ کانال های تلگرام و حتی سایت رخ میدهد. بنابراین اگر اهل اینستاگرام گردی هستید؛ این صفحه را فالو بنمایید و پس از آن ناتیفیکیشن آن را هم روشن کنید تا زودتر از هر کسی از اخبارات کیمیاگران باخبر شوید.
کیمیاگران برای وفاداران خود در فضای مجازی کیمیاهای رفاقتی بسیاری ترتیب می دهند؛ در صورتی که دوست دارید از این کیمیاهای رفاقتی بهره ببرید حتما عضو شوید.

در عین حال میتوانید با فرم زیر برای ما پیغام بگذارید خصوصا اگر مشکلتان در رابطه با سایت باشد با فرم ادامه بهتر و بیشتر بررسی میشود؛ و پاسخ آن برای ایمیلتان ارسال میشود (فایل اسپم را هم چک کنید)

خیالتان راحت باشد که پرسش ها یک به یک بررسی و پاسخ داده میشود. تاخیر در پاسخ گویی به دلیل دقت در پاسخ درست دادن به شماست پس از اینکه شکیبایی میکنید ممنونیم